4 yüz fan club

4yüz

AnasayfaSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

SALAK 4 YÜZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEE ŞARKI YAZDIM

YazarMesaj
hepsi.aşkitom

MesajKonu: SALAK 4 YÜZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEE ŞARKI YAZDIM   Salı Ağus. 05, 2008 9:28 am

SİZİN İYİ BİR GRUP OLDUĞUNUZA İNANDIM BEKLEDİM SABIRLA AMA KABUL YANILDIM SİZ SALAKSINIZ NE KADAR UĞRAŞTIYSANIZ OLMADI ÖDÜLLER SİZİ BULMADI SALAKSINIZ BECERİKSİNİZ KİMSEYİ TAKMAZSINIZ BENCİLSİNİZ SEVEMEZSİNİZ DÜNYAYA BİR BAKIN HEPSİDEN İYİSİMİ VAAAARRRRRRR SALAKMISINIZ YOKSA SİZE ÖDÜLLER UZAKSA BEN NAPİYİM YA APTALMISINIZ YOKSA GERİLERSİNİZ YAAA

AMA HERŞEY BİTTİ NAPİİM SALAKLAR ADINIZ ÇIKMIŞ TAKLİTÇİYE İNMEZ GGERÇEK HALİNİZE YANİ HAYVANLARA
Kullanıcı profilini gör
cemre..! & cem..!

MesajKonu: Geri: SALAK 4 YÜZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEE ŞARKI YAZDIM   Salı Ağus. 05, 2008 10:58 am

süpeeer..! hepsi bunu albüme koymalııııı lol!
Kullanıcı profilini gör
hepsi.aşkitom

MesajKonu: Geri: SALAK 4 YÜZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEE ŞARKI YAZDIM   Salı Ağus. 05, 2008 1:31 pm

ö.d cnm bence 4 yüzsüz koysun
Kullanıcı profilini gör
erenim_ezgi

MesajKonu: Geri: SALAK 4 YÜZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEE ŞARKI YAZDIM   C.tesi Kas. 29, 2008 3:32 am

hepsi.aşkitom demiş ki:
ö.d cnm bence 4 yüzsüz koysun

bencede
Kullanıcı profilini gör
Nurseda

MesajKonu: Geri: SALAK 4 YÜZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEE ŞARKI YAZDIM   Ptsi Ara. 08, 2008 1:57 am

[color=green][color=green][b] Evil or Very Mad ben beğenmedim 4yüz'ün sitesinde böyle bi şarkı güzel olmaz hem de bana göre saçma olmuş Exclamation Exclamation Exclamation bu benim fikrim
Kullanıcı profilini gör
cemre..! & cem..!

MesajKonu: Geri: SALAK 4 YÜZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEE ŞARKI YAZDIM   Ptsi Ara. 08, 2008 12:27 pm

Nurseda demiş ki:
[color=green][color=green] Evil or Very Mad ben beğenmedim 4yüz'ün sitesinde böyle bi şarkı güzel olmaz hem de bana göre saçma olmuş Exclamation Exclamation Exclamation bu benim fikrim

[b]eziqmen yha x[

En son cemre..! & cem..! tarafından Paz Ocak 18, 2009 8:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
erenim_ezgi

MesajKonu: Geri: SALAK 4 YÜZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEE ŞARKI YAZDIM   Ptsi Ara. 08, 2008 10:56 pm

Nurseda demiş ki:
[color=green][color=green][b] Evil or Very Mad ben beğenmedim 4yüz'ün sitesinde böyle bi şarkı güzel olmaz hem de bana göre saçma olmuş Exclamation Exclamation Exclamation bu benim fikrim

sana soran oldumu eziqmen
Kullanıcı profilini gör
Ouz-Ece

Nerden : ozim cemrem sagom emrem nerdeyse bende oradayım!!!!!!!

MesajKonu: Geri: SALAK 4 YÜZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEE ŞARKI YAZDIM   Ptsi Nis. 13, 2009 7:54 am

kızım hiç te saçma olmamış idizin dedi gibi gerçekten ezigmensin he bide o camdaki resmi çıkar seni piyasayaya yayarlar[/color]
Kullanıcı profilini gör http://www.oguzhanece.blogcu.com
qulcin.fan

MesajKonu: Geri: SALAK 4 YÜZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEE ŞARKI YAZDIM   Ptsi Nis. 13, 2009 3:07 pm

belki oda DAHA FAZLA yayılmak istiodu didemle gülnur gibi bounce Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Kullanıcı profilini gör
CemRe'm

MesajKonu: Geri: SALAK 4 YÜZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEE ŞARKI YAZDIM   Paz Mayıs 24, 2009 6:26 am

evet didemle Gülnura çekmiş
Kullanıcı profilini gör
cemre..! & cem..!

MesajKonu: Geri: SALAK 4 YÜZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEE ŞARKI YAZDIM   Cuma Haz. 05, 2009 1:03 pm

küçüq sürtük (:

Very Happy
Kullanıcı profilini gör
ercandemirelfan

MesajKonu: Geri: SALAK 4 YÜZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEE ŞARKI YAZDIM   Cuma Tem. 03, 2009 8:36 am

Nurseda demiş ki:
[color=green][b] Evil or Very Mad ben beğenmedim 4yüz'ün sitesinde böyle bi şarkı güzel olmaz hem de bana göre saçma olmuş Exclamation Exclamation Exclamation bu benim fikrim

[color=red]sende kendi resmini kullanma
Kullanıcı profilini gör
eren-esra

MesajKonu: Geri: SALAK 4 YÜZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEE ŞARKI YAZDIM   Çarş. Tem. 08, 2009 6:37 am

LKOUMUM AKIL VARSA Kİ ZATEN BELLİ Ayok sende TAM BİR TOP HAVASI VAR AKLIN OLSAYDI
BOK GİBİ 4 YÜZ DİYE AYIKLAMAZDIN
CANIM ZUHAHAHAHHA
Kullanıcı profilini gör
eren-esra

MesajKonu: Geri: SALAK 4 YÜZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEE ŞARKI YAZDIM   Çarş. Tem. 08, 2009 6:37 am

LKOUMUM AKIL VARSA Kİ ZATEN BELLİ Ayok sende TAM BİR TOP HAVASI VAR AKLIN OLSAYDI
BOK GİBİ 4 YÜZ DİYE AYIKLAMAZDIN
CANIM ZUHAHAHAHHA
Kullanıcı profilini gör

SALAK 4 YÜZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEE ŞARKI YAZDIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Radyo Kurdum Siteme Nasıl Eklicem